آخرين مطالب

سی ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی از فردا در تهران آغاز می شود

خبرگزاری شهید توانا قوس ۱۳, ۱۳۹۶ 7 بازدید

سی و یکمین کنفرانس بیداری اسلامیسی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی فردا با سخنرانی حسن روحانی؛ رئیس جمهور ایران در سالن اجلاس سران کشور های اسلامی در تهران افتتاح و آغاز به کار می‌کند.
به گزارش خبرگزاری شهید توانا، این کنفرانس به مدت سه روز به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با حضور۵۰۰ مهمان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.
در سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با عنوان”وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی” میهمانان و شرکت کنندگان اجلاس پیرامون این موضوع به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.
در این کنفرانس ۶ کمیسیون تخصصی با عناوین “موقعیت کنونی جهان اسلام و راهکارهای فعال کردن مؤلفه‌های فرهنگ وتمدن ساز”،” ویژگی‌های تمدن نوین اسلامی و تمایز آن از غرب”، ” طرح‌های احیاگران جهان اسلام جهت تمدن سازی نوین اسلامی”، ” نقش خودباوری مسلمانان و اتحادیه‌های تقریب نهاد در تشکیل تمدن نوین اسلامی”، ” مساعی حمیده” و ” تمدن نوین اسلامی به مثابه راهبرد وحدت اسلامی” برگزار می‌شود، همچنین در حاشیه این کنفرانس نشست ” اتحادیه جهانی علمای مقاومت”، “اتحادیه جهانی سادات” و ” اتحادیه جهانی زنان مسلمان” برگزار می گردد.
همچنین میهمانان این کنفرانس در سالروز میلاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم با امام خامنه ای دیدار خواهند داشت و از بیانات ایشان بهره مند خواهند شد.

پاسخی بگذارید »