آخرين مطالب

درباره ما

کانون علمی فرهنگی شهید استاد عبدالقادر (توانا) در سال ۱۳۷۸ هـ ش. به همکاری مخلصانه ایی تعدادی از خانواده شهدای انقلاب اسلامی افغانستان، اساتید بیدار، دانشگاه های کشور، علمای کرام، فرهیختگان فرهنگ دوست، تجار ملی، به منظور حفظ ارزشهای اسلامی و دفاع از دست آورد های جهاد و آرمان های شهدا کشور عزیزمان افغانستان در ولایت بلخ ایجاد گردید.

این کانون که بصورت شورای و تحت ریاست عبدالرئوف (توانا) رهبری میگردد در میهن عزیزمان بعنوان یکی از کانون های مهم و اثر گزار بوده و با در نظر داشت اهداف و آرمان های که دارد فعال می باشد و به لطف پرودگار و به حمایت مردم مسلمان کشور توانسته مراکز تعلیمی و تربیتی در تعدادی از ولایات کشور راه اندازی نماید. و طی این مدت هزاران تن دانشجویان از رشته های مختلف مراکز متعلق به آن فارغ و مصدر خدمت به جامعه اسلامی مان گردند.

جای مسرت است کانون در بخش فعالیت های فرهنگی توانسته است هفته نامه را تحت عنوان(فجر) راه اندازی نماید که بصورت مسلسل هفته وار چاپ و در خدمت خوانندگان عزیز قرار می گیرد. و به نشری  و چاپ کتاب های شهید توانا جلد اول و دوم، میثاق با ابراهیم، ویژه نامه ها و اثر از شاعران توفیق حاصل نماید.

کانون علمی فرهنگی شهید استاد عبدالقادر(توانا) بمناسبت های مختلف مذهبی، تاریخی به لطف پروردگار توانسته همایش های با شکوهی را با اشتراک هزران تن از هموطنان و اعلام موقف در قضایای مهم کشور و اصدار پیام ها بمناسبت های مختلف توانسته جایگاه خود را در میان جامعه اسلامی باز نماید.

در این اواخر هئیت رهبری کانون فرهنگی شهید استاد عبدالقادر(توانا) تصمیم گرفتند زمان آن رسیده که وبسایت این کانون تحت نام شهید توانا راه اندازی و در خدمت مسلمین بویژه هموطنان عزیزمان قرار داده شود.

وبسایت شهید توانا متعلق به کانون فرهنگی شهید استاد عبدالقادر(توانا) بوده و تحت اشراف آن فعالیت می نماید دوستان محترم و دعوت گران دلسوز به اسلام و هم میهنان عزیزمان در صورت نیاز می توانند با رئیس وبسایت به آدرس ذیل در تماس شوند.

۱-      افغانستان- مزار شریف (۰۰۹۳۷۷۴۴۱۷۰۵۱)

۲-      ایمل: (af.tawana@yahoo.com)

۳-      طراح سایت: عبدالله(توانا)