آخرين مطالب

سرقت چند صدهزار دالری از یک مارکت موبایل فروشی در مرکز شهر هرات

خبرگزاری شهید توانا میزان ۲۵, ۱۳۹۸ 35 بازدید

 

دکان داران مارکت موبایل فروشی “صالحی” واقع در چوک گلهای شهر هرات می گویند که چهار سارق مسلح مبلغ چند صد هزار دالر، موبایل را با خود برده اند.

خبرگزاری شهید توانا، نصیر احمد سعیدی یک تن از این دکان داران می گوید که حوالی ساعت ۱۱ شب گذشته چهار سارق مسلح وارد مارکیت موبایل فروش” صالحی” واقع در چوک گلهای  مرکز شهر هرات شده و موبایل های سه دکان را با خود برده اند. وی ادعا دارد که موبایل های سرقت شده حدود دو الی سه صد هزار دالر قیمت داشته اند.

سعیدی می گوید که شب هنگام دوربین های امنیتی این مارکت خاموش بوده و سارقین با استفاده از تاریکی شب اقدام به سرقت کرده اند.

به گفته او، در این رویداد یک تن از سه نگهبان این مارکت به دلیل شدت جراحت وارده در اثر درگیری با سارقین به شفاخانه حوزوی انتقال داده شده است.

در همین حال، عبدالاحد ولیزاده سخنگوی پولیس هرات با تایید این رویداد می گوید که در این رویداد موبایل‌های یک دوکان به سرقت رفته است و سرنخ‌هایی برای بازداشت این افراد بدست آمده که به زودی عاملان آن بازداشت و به پنجه قانون سپرده خواهند شد.

از سوی دیگر، داکتر محمد عارف جلالی سر طبیب شفاخانه حوزوی هرات می گوید که حوالی ساعت یک بامداد امروز یک تن از نگهبانان این مارکت به حالت زخمی به شفاخانه انتقال داده شده که تحت مراقبت قرار دارد.

گفتنی است در این اواخر تعداد واقعات سرقت، ترور و اختطاف در هرات افزایش یافته که برخی کارشناسان و آگاهان امور نظامی و امنیتی بر این باور اند این نا امنی ها از سوی حلقات مغرض و مشخصی برای بدنام سازی مسوولین بلند رتبه امنیتی و محلی این ولایت سازمان دهی شده است.

پاسخی بگذارید »

*

code