آخرين مطالب

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه پزشکی در«تاشکند»

خبرگزاری شهید توانا میزان ۵, ۱۳۹۸ 59 بازدید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شهید توانا در تاشکند، دوازدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی پزشکی «UzMedExpo-2019» در مرکز نمایشگاهی«اوزاکسپومرکز» شهر «تاشکند» آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که توسط شرکت بین المللی نمایشگاهی «IEG Uzbekistan » برپا شده است، بیش از ۷۰ شرکت از  کشورهای جهان از جمله بلاروس، هند، قزاقستان، لتونی، کره جنوبی، روسیه، ترکیه و ازبکستان حضور دارند.

این نمایشگاه شامل غرفه های تجهیزات جدید پزشکی، مواد داروی، تجهیزات اشعه ایکس و دیاگنوستیکی، تجهیزات دندان پزشکی، دستگاه های یک بار مصرف، ذره بینها، ترازوهای پزشکی و دیگر است.

شرکت های تولیدکننده زیادی مواد داروی و تجهیزات پزشکی در این نمایشگاه دست آوردهای جدید فن آوری‌های پزشکی و صنایع داروسازی را به نمایش گذاشته است.

معاون رئیس شرکت «دارو درمان» ازبکستان در این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه پزشکی هر سال برگزار می شود و این نشانه آن است که زمینه داروسازی در کشور با سرعت توسعه می‌یابد.

«عبدالغنی کامل اف» افزود: این نمایشگاه همچنین یک رویداد مهم در زمینه داروسازی هم ازبکستان و هم تمام منطقه آسیای مرکزی می باشد.

وی اظهار داشت: امیدواریم که نمایشگاه تخصصی بین المللی پزشکی «UzMedExpo-2019» سهم قابل ملاحظه ای در تامین داروهای معاصر و با کیفیت و قیمت مناسب برای ازبکستان داشته باشد.

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی پزشکی «UzMedExpo-2019» با همکاری وزارت بهداشتی ازبکستان، شرکت سهامی «دارو- درمان»، اتاق بازرگانی و صنایع ازبکستان و شهرداری تاشکند برگزار می شود و تا ۲۸ سپتامبر به کار خود ادامه خواهد داد.

پاسخی بگذارید »

*

code