آخرين مطالب

پیام تبریک کانون علمی – فرهنگی شهید استاد عبدالقادر توانا به مناسبت فرا رسیدن میلاد مسعود امام انبیاء محمد صلی الله و علیه وسلم

خبرگزاری شهید توانا عقرب ۲۸, ۱۳۹۷ 112 بازدید

بسم الله الرحمن الرحیم
پیام تبریک کانون علمی فرهنگی شهید استاد عبدالقادر توانا به مناسبت فرا رسیدن میلاد مسعود امام انبیاء محمد صلی الله و علیه وسلم
دواز دهم ربیع الاول سالروز میلاد مسعود پیامبر عظیم الشأن اسلام، امام انبیاء و امام شهداء فخر کائنات، آخرین پیام آور الهی حضرت محمد(ص) و در حقیقت روز رهایی انسان از ظلمت، سرگردانی و جهل و لحظه ظهور آزادی انسان است.
میلاد روز تجلّی رحمت الهی، ظهور ارزش‌ها در صحنه حیات بشریت و سلام بر پیامبر رحمت، سفیر هدایت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) که ولادتش امید ، بعثتش نور و هجرتش زمینه ساز نظام هدفمنداسلامی و انسانی گردید و آغاز بشارت مظلومان و حق‌پرستان شد.

به شکوه و عظمت پیامبرِ رحمت و به یمن کرامت آن رحمتُ للعالمین قلبها به تسخیر در آمده و شعله های سرکش در ید قدرت او قرار می گیرند. پیامبری که تا اعماق تاریخ بر امت ها و نشانه های بشریت نور روشنائی و فضیلت را گسترانیده و هم اوست که اشرف مخلوقات و سرور کائنات است.

میلاد نورانی پیام آور بزرگ توحید، عدالت و وحدت، خاتم پیامبران فرصت مغتنمی است تا صمیمانه ترین تبریکاتم را تقدیم به امت اسلامی و به خصوص مردم دردمند کشور افغانستان و به ویژه وارثین شهدای انقلاب اسلامی نموده و برای احاد امت واحده اسلام از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق و بهروزی و سرافرازی نمایم.

عبدالروف توانا

پاسخی بگذارید »

*

code