آخرين مطالب

بیانیه کانون علمی فرهنگی شهید استاد عبدالقادر توانا به مناسبت یوم النکبه (روز فاجعه جهان اسلام )و همزمانی انتقال سفارت آمریکا در بیت المقدس

خبرگزاری شهید توانا ثور ۳۱, ۱۳۹۷ 187 بازدید

بیانیه کانون علمی فرهنگی شهید استاد عبدالقادر توانا به مناسبت یوم النکبه (روز فاجعه جهان اسلام )و همزمانی انتقال سفارت آمریکا در بیت المقدس

سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَىٰ بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الْأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا ۚ إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ الْبَصِیرُ

جهان اسلام! هویت شما هویت اسلامی قدس شریف است، با همه توان در برابر دسیسه صهیونیزم و استکبار جهانی باستید، بیت المقدس اسلامی هرگز به اورشلیم یهودی مبدل نخواهد شد!!
رهایی قدس آرمان اسلامی هر مسلمان است!
انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس قبله نخست مسلمانان جهان مایه ننگ برای تمام امت اسلامی است .
در تاریخ اسلام این تراژدی قرن با خط سیاه ثبت خواهد گردید نسل های بعد به مسلمانان ضعیف و بی ماهیت امروزی و سران خود فروخته آنها نفرین خواهند فرستاد .
امروز برای آن تعداد ازعلمای امت که خود را وارث انبیاء می دانند ،تن به ذلت می دهند، ادای رسالت و مسولیت در برابر دشمنان اسلام و انسانیت نمی کنند مایه شرم و ننگ خواهد، ذلت زبونی شامل حال رهبران خواهد گردید که قدرت بزرگ سیاسی و نظامی در اختیار دارند از آن در نابودی و تضعیف مسلمانان استفاده می کنند ، نظاره گر چنین تراژدی در جهان اسلام می باشند، کوچکترین واکنش از خود نشان نمی دهند.
رهبران اعراب بهتر است بمیرند تا چنین وضعیت دردناک را مشاهده نکنند ، که روزی آقایی جهان را درتبعیت از اسلام داشتند، امروز در تبعیت از یهود و نصارا گرفتار چنین ذلت و اسارت گردیده اند.
آمریکا و اسرائیل دو روی یک سکه هستند. و تلاش نموده اند که به نحوی از جنایت همدیگر حمایت کند.
تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس و سرزمین های اشغالی در حقیقت توهین به همه مسلمانان بوده و مغایر تمام موازین، عرف و قوانین بین المللی است.
ملت مسلمان و مجاهدافغانستان که نقش مهمی را در تحولات جهانی به ویژه اضمحلال قدرت های استعماری ایفاء نموده ، همواره درکنار مردم فلسطین بوده و در آینده نیز خواهد می باشد.
ما باورمند به این هستم که جبهه حق سرانجام پیروز شدنیست . اشغال، ستم و تجاوز محکوم به شکست بوده سرانجام پایان تلخی خواهد داشت. و مطمئنا ملت فلسطین پیروز خواهد شد و قدس آزاد خواهد گردید .
کانون علمی فرهنگی شهید استاد عبدالقادر توانا در پیوند به انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس و هفتادمین سالروز نکبت از تمام مسلمانان جهان می خواهد ،متحدانه در برابر طاغوت عصر مبارزه نمموده هیچ گونه اعتماد و اعتناء به کشور های استعماری نباید نمود، مطابق دساتیر اسلام در برابر استعمارگران مبارزه نمایند.
همچنان از دولت مردان کشور عزیزم می خواهم در برابر این عمل ننگین ترامپ بسیار صریح و بدون تردید موضع شان را هماهنگ با موضوع ملت مجاهد کشور، برخلاف خواست های آمریکایی ها اعلام کنند.

عبدالروف توانا دبیر شورای علما و اخوت اسلامی صفحات شمال و ریس کانون علمی فرهنگی شهید استاد عبدالقادر توانا.
مزار شریف
۲۵ ثور ۱۳۹۷

پاسخی بگذارید »

*

code