آخرين مطالب

تا پادشاهی من برقرار است؛ از پادشاهی نترس و پادشاهی من هیچ گاه پایان نخواهد یافت

خبرگزاری شهید توانا حمل ۲۴, ۱۳۹۷ 75 بازدید

تا پادشاهی من برقرار است؛ از پادشاهی نترس و پادشاهی من هیچ گاه پایان نخواهد یافت
به گزارش خبر گزاری شهید توانا؛عبدالروف توانا در خطبه های نماز جمعه این هفته پیرامون نقش و جایگاه امان آن در جامعه در مسجد جامع گذر مارمل، سخنرانی مفصل را ایراد نمودند که فشرده آنرا خدمت دوستان فرهیخته تقدیم می داریم
توانا گفت !
انبیاء (ع) از آدم تا خاتم انبیاء محمد (ص) همه ماموریت و مسولیت داشتند تا جامعه انسانی به سوی خالق واحد لاشریک فرا بخوانند .
در دعوت انبیاء(ص) ایمان از اساسی ترین اصل و محور تمام حرکت ها شناخته می شود.
وی گفت !
ایمان دینی آن معجزه گری است که قادر است اولا همه مردم را بسیج کند و به صحنه بیاورد ، ثانیا آنها را در صحنه نگه دارد و سختی ها را برای آنها هموار و آسان کند .
هیچ پدیده دیگری این خصوصیت را ندارد.
ایمان دینی می گوید: شما اگر چنانچه فائق شدید و پیش بردید ،پیروزید. اگر کشته هم شدید یا اگر زندان هم افتادید ، پیروزید؛ چون به وظیفه الهی که دارید عمل کردید.
وقتی کسی چنین اعتقاد و ایمانی داشته باشد این دیگر شکست برایش معنا ندارد؛ لذا وارد میدان می شود. این همان عاملی است که هم در صدر اسلام و هم در کشور خودمان اثر کرد قدرت های شیطانی از جمله انگلیس و اتحاد شوروی وقت توسط قوت ایمان به شکست فضیحتبار مواجه گردیدند که جهان شاهد آن هستند.
یقین کامل داریم بیاری خدای متعال با داشتن چنین ایمان راسخ هر امری مهم دیگر انجام شدنی است .
زمان آن فرا رسیده است که برای ختم جنگ اسقرار صلح و رسیدن به آزادی ،‌ استقلال و تعیین زعیم مومن و مدبر که پدر همه ای اقوام و مذاهب با هم برادر باشد تمام تلاش مان را در پرتوی ایمان متمرکز نموده به بزرگترین آرزوی احاد جامعه دست یابیم .
منشی شورای علما فرمود!
زمانی که مسلمان آنچه قرآن کریم و احادیث نبوی دستور داده است عمل نمایم هیچ قدرتی نمی تواند مسلمانان را مضمحل سازد .
وی گفت: عامل همه ای بدبختی ضعف و نبود ایمان کامل در جامعه اسلامی است ، که امروز قرآن مهجور ، اسلام در مظلومیت و مسلمانان در محکومیت قرار دارند؛ یگانه راه بیرون رفت برگشت به اسلام ناب و اتحاد امت در محورکلمه التوحید و توحید کلمه می باشد.

پاسخی بگذارید »

*

code