آخرين مطالب

کسب ۶ مدال طلا، ۲ نقره و ۸ برنز توسط کاراته‌کاران مرد و زن مهاجر در مسابقات بین‌المللی تهران

خبرگزاری شهید توانا حوت ۱۴, ۱۳۹۶ 130 بازدید

ششمین دوره مسابقات بین‌المللی کارته شوتوکان SKI “جام پایتخت” در تهران، با کسب چهار مدال طلا، یک نقره و پنج برنز برای تیم منتخب مهاجرین افغانستانی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری شهید توانا، در این مسابقات، تیم‌هایی از ایران، افغانستان، ارمنستان، عراق و پاکستان شرکت داشتند و مسابقات روز شنبه در سالن افراسیابی تهران پایان یافت.

به نمایندگی از فدراسیون کاراته افغانستان، تیم منتخب مهاجرین به سرپرستی استاد خداداد مبارزه، نماینده این فدراسیون، در ششمین دوره مساقات بین‌المللی کارته جام پایتخت شرکت بوده که در پایان چهار مدال طلا، یک نقره و پنج برنز را به دست آورد.

سخی نوری، جواد رضایی، امیرحسین حسینی و مهدی رضوانی، کارته‌کاران مهاجری هستند که در این مسابقات مدال طلا را به دست آوردند. علی احمدی مدال نقره را تصاحب کرد و محمد محمدی، عبدالله ذوالفقاری، پیمان علی رضایی، محسن احمدی و عابدین احمدی به مدال برنز رسیدند.

استاد کاظم علی خانی، استاد دلاور کریمی و استاد حسین نوری مربیان تیم منتخب مهاجرین افغانستانی در این دور از مسابقات بودند و استاد صمدعلی احمدی نیز سرپرست این تیم بود.

مقام سوم بانوان ورزشکار مهاجر در مسابقات بینالمللی شوتوکان SKI تهران
از سوی دیگر، بانوان کاراته‌کار مهاجر افغانستانی نیز در مسابقات بین‌المللی شوتوکان SKI بانوان در تهران(جام پایتخت)، به دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز دست یافتند.

این مسابقات با بیش از ۷۰۰ شرکت کننده بانو از ایران و کشورهای همجوار، به تاریخ اول و دوم حوت/ اسفند در سالن ورزشی کبکانیان تهران برگزار شد که بعد از دو روز پیکار، دختران مهاجر با دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز و کسب مقام سوم بعد از ایران و کردستان عراق، به کار خود پایان دادند. در این مسابقات پاکستان چهارم شد.

خانم زکیه حسینی و خانم شهربانو محمدی در کاتای انفرادی به مدال طلا دست یافتند، زینب محمدی  در کاتای نونهالان به مدال نقره رسید و شکیلا زواری در کاتای انفرادی نوجوانان، فاطمه احمدی در کاتای انفرادی نونهالان و شهربانو محمدی در کمیته انفرادی جوانان به مدال برنز دست یافتند.

پاسخی بگذارید »

*

code