آخرين مطالب

چاه کن ته چاه است

خبرگزاری شهید توانا اسد ۱۹, ۱۳۹۶ 290 بازدید

افغانستانایجاد گروهک های ترورستی ، به نام اسلام آخرین دسایس سازمان یافته استعمار در برابر دنیای اسلام است، که با استفاده از آن امروز مستقیما ذات اسلام را مورد هدف قرار داده اند، تا جهان اسلام را توسط این جنایت کاران به نابودی و اضمحلال کشانده شود.
جنگ امروز ،جنگ تمدن غرب در برابر تمدن اسلام است. بیشترین نقش را در این نبرد توپ های رسانه ای شبکه های استخباراتی قدرت های استعماری بمتظور، بدنام ساختن اسلام و مسلمانان ایفاء می کنند.
شایان ذکر است، رسانه های غربی تلاش گسترده دارند؛ تا عملکرد ضد انسانی وضد اسلامی جریان های تکفیری و سایر جنایت کاران را به نام مسلمان و اسلام را به عنوان دین غیر انسانی و مسلمانان را انسان های خشن و دور ازتمدن بشری معرفی نموده، ضربه مهلک و خطرناک را در پیکر اسلام وارد کنند.
بدیهی است ، که جنگ تحمیلی امروز، در سرتا سردنیای اسلام به نام اسلام از طرف قدرت های طاغوتی مهندسی شده است .
به همین لحاظ ،دستگاه های وابسته به شبکه های استخباراتی همواره تلاش مضاعف می نمایند تا جریان های جنایت کار را به عنوان پرچمداران اسلام حقیقی معرفی نموده، در تقویت صف آنها به خصوص جذب جوانان احساساتی ، بیشترین تلاش و خدمت را به این گروه ها انجام داده اند.
این امر باعث شده است تا تعدادی در تاریکی قرار گرفته نتوانند ، تفکیک میان حق و باطل نمایند.
من ازجوانان مسلمان بی تجربه وناآگاه متعجب نیستم ،جای تعجب برپختگان وبه تجربه دیدگان دوران مباررات نیم قرن در برابر استعمار است، که چرا بخش بزرک از مسلمانان بیدارنمی شوند، همیشه کور ،کر وفاقد شعور بوده وحق وباطل را تمیز نمیتوانند ودنبال شعار و تبلیغات احمقانه میروند وبیخبر کشته میشوند (وهم یحسبون انهم یحسنون صنعا)
درحالیکه بخاطر اهداف ونقشه استعمار گوسفندوارکشته میشوندوگمان می کند که شهید میشوند ؟!
جنک های که در کشورهای اسلامی راه اندازی گردیده است از یکطرف بمنظورنابودی مسلمانان بخصوص جوانان احساساتی که دارای عقیده سالم اسلامی می باشند بوده و از طرف دیگر به تاراج بردن سرمایه های معنوی و مادی دنیای اسلام است.
اگر غرب چنین برنامه های خطرناک را در جهان اسلام راه اندازی نمی کرد و کشور های اسلامی را مقابل هم قرار نمی داد ، چگونه می توانست به بهانه فروش تسلیحات، تمام سرمایه جهان اسلام را به تاراج ببرد و سرنوشت دنیای اسلام در دست داشته باشد؟؟
جواب روشن است…
جنگ های جاری در دنیای اسلام دارای دو بستر به ظاهر جداگانه داخلی و خارجی است.
این دو بستر اگرچه در نگاه اول جدای از یکدیگر، تلقی می شوند ولی به گواهی شواهد و قرائن غیرقابل تردید، نقطه تلاقی مشترکی دارند.
بنابرین ،جنگجویان که زیر پرچم اسلام با شعار اسلامی خون مردم بی گناه را می ریزانند ، هزاران خانواده را داغ دار و هزاران طفل را یتیم و بی سرنوشت ساخته باعث فرار سرمایه های مادی و معنوی دنیای اسلام گردیده است به یقین که ایشان همان نیرو های صلیبی که با روکش اسلام جهان اسلام را به آتش کشیده ، طوری که در فوق تذکر داده شد ،هیج پیوند به اسلام و مسلمانان ندارند.
امروز این امر خوشبختانه از دید هیچ انسان منصف پوشیده نیست . همه می دانند، انگلیس در ایجادگروهک های فوق نقش مادر ، آمریکا پدر و تعدادی از کشور های مرتجع عرب و منطقه جایگاه برادر و خواهر را ایفاء نموده در شکل گیری و پشتیبانی از این گروهک های اسلام دشمن این مثلث شوم نقش اعضای یک خانواده را بازی نموده اند.
یقین دارم چاه کن همیشه ته چاه است.
آتش که قدرت های استعماری در جهان اسلام آفروخته دامن خود آنها را خواهد گرفت، روزی نیست که حملات ترورستی در آمریکا ، فرانسه ، جرمنی جان دها تن را نگیرد ، و کشور های مرتجع عرب و منطقه آنچه که کشت نموده درو خواهند کرد.
گفته مشهور خود کرده را نه درد است و نه درمان.
مسلما عملکرد منافقانه کشور های استعمار گر ما را بیاد همان ضرب المثل معروف می آورد. کسانی که باد می کارند طوفان درو می کنند.
امریکا ، انگلیس و تعداد از سران خود فروخته کشور های اسلامی که در شبیه سازی جریان های ترورستی به نام اسلام نقش ایفاء نموده و تا هنوز از انهاحمایت می کنند، بدانند باد که آنها کشت نموده اند به طوفان تبدیل و کاخ های آنها را بر خواهند کند.
مسلما، شناخت که از اسلام دارم ، هر گز قدرت های استعماری توان اضمحلال و نابودی آنرا نخواهند داشت.
این امر در طول تاریخ ثابت شده است، هر قدرتی که برنامه نابودی اسلام را مهندسی نموده خود به همان چاه که برای مسلمانان ،کنده است سقوط و هیچ گاهی نتوانسته است از آن نجات یابد .
بهتر خواهد بود تمام پیروان ادیان الهی به صورت مسالمت آمیز در تعاون و تساعد زیست می نمودند ، همچنان که درسالهای جهاد برحق مردم افغانستان این تفاهم و تعامل میان جهان اسلام و غرب ایجاد گردیده بود، متاسفانه قدرت هاب غربی تعامل میان دنیای اسلام و غرب را با ایجاد جریان های اسلام ستیز به تقابل تبدیل ساختند، ادامه این وضعیت اسفبار در جهان به نفع هیچ کشور نخواهد بود ، تبعات آن بالای نسل های بعد نهایت سنگین تمام خواهد گردید.
ای کاش جهان اسلام و غرب بعد از سقوط کمونیزم ،بمنظور ریشه کن ساختن فقر ، بهبود بخشیدن وضع محیط زیست مبارزه در برابر تولید سلاح های کشتار جمعی و محوی گاز های گل خانه ای اقدام جمعی را انجام می دادند و خانه مشترک تمام بشریت کره زمین را از آفت های و تهدید های نابود کننده ،مصون می ساختند، تا همه ای بشریت، که متعلق به هر دین و کیش که می بود، در یک فضای اعتماد متقابل زندگی عزتمند دور از هر نوع چالش بسر می بردند.
متاسفانه چنین امری صورت نگرفت .
اکنون در چنین وضعیت که جهان اسلام به خصوص کشور ما قرار گرفته است وظیفه و رسالت ما چیست و چه باید کرد؟؟
لازم است،علمای دین ، نهاد ها و مراکز فعال در جهت بیداری جامعه و شناخت دوست و دشمن ادای رسالت نموده برای ختم جنگ بسیج شده مخالفت شان را در برابر توطیه های شیطانی قدرت های استعماری بلند نمایند.
هشدار می دهم اگر به موقع در برابر دسایس دشمنان اسلام قاطعانه و قاهرانه مبارزه نشود ، آتش که آفروخته شده است از شر آن هیچ کسی مصون و محفوظ نخواهند ماند.
خدایا تو آن کن پایان کار تو خشنو باش ما رستگار

به قلم: عبدالروف توانا

پاسخی بگذارید »

*

code