آخرين مطالب

اهدای ده‌ها بورسیه تحصیلی رایگان به فرزندان شهدای قیام ٢۴ حوت

خبرگزاری شهید توانا حوت ۲۴, ۱۳۹۳ 1341 بازدید

بیست چهار هوتبه دنبال تجلیل از بیست و چهارم حوت، شماری از موسسات تحصیلات عالی متعهد شدند تا زمینه تحصیلات عالی رایگان را به فرزندان شهدای قیام تاریخی ۲۴ هرات مساعد سازند.
به گزارش خبرگزاری  شهید توانا، در پی تقاضای سرپرست مقام ولایت از موسسات تحصیلات عالی، شماری از مسولان نهادهای آموزش عالی خصوصی اعلام کردند که تا درحد امکان زمینه تحصیلات عالی را برای شمار زیادی از فرزندان شهدای انقلاب اسلامی مساعد کنند.
درین جلسه موسسه تحصیلات عالی اشراق اعلام کرد که پانزده تن از فرزندان شهدا را به صورت کاملا رایگان زیر پوشش خدمات تحصیلات عالی قرار میدهد
به همین ترتیب موسسه تحصیلات عالی خواجه عبدالله انصاری ده تن، موسسه تحصیلات عالی کهکشان شرق پنج تن و انستیتیوت متوسطه عاطفی سه تن را به صورت کاملا رایگان جذب موسسات خود می‌کنند.
در اطلاعیه دفتر مطبوعاتی ولایت هرات آمده که اصیل‌الدین جامی، سرپرست ولایت هرات از اعلام آمادگی موسسات بخاطر پذیرش فرزندان شهدا در موسسات تحصیلات عالی خصوصی تقدیر کرده است.
آقای جامی گفته که خانواده ها و فرزندان شهدا توقع دارند که در موسسات تحصیلات عالی حصوصی زمینه تحصیل، برای شان فراهم شود.
به‌گفته آقای جامی، قیام بیست و چهارم حوت متعلق به همه مردم است، از این‌رو، حمایت و پشتیبانی از خانواده‌های شهدا نیز مکلفیت دولت است.
این در حالیست که نمایندگان برخی موسسات دیگر نیز آمادگی خود را به خاطر پذیرش فرزندان شهدا با تخفیف های متفاوت اعلام کردند.

پاسخی بگذارید »

*

code