آخرين مطالب

رابطه پنهانی اوباما هم افشا شد

خبرگزاری شهید توانا دلو ۲۴, ۱۳۹۲ 1114 بازدید

رابطه عاشقانه اوباماروزنامه دیلی میل چاپ امریکا گزارشی از رابطه پنهانی باراک اوباما رئیس جمهوری این کشور با خواننده مشهور آمریکایی منتشر کرده است.
به نوشته دیلی میل، یک پایگاه رادیویی به نام “اروپا ۱” از رابطه باراک اوباما، رئیس جمهوری امریکا با “بیانسه”، خواننده مشهور امریکایی خبر داده است.
بیانسه و همسرش روابط خوبی با اوباما و میشل اوباما دارند.
این اظهارات در حالی بیان می‌شود که پیشتر اخباری مبنی بر وجود اختلافات میان اوباما و همسرش منتشر شده بود.
به گزارش خبرگزاری شهید توانا) به نقل از شبکه خبر ایران، برخی منابع آگاه اعلام کرده‌اند که میشل اوباما تنها تا پایان دوران ریاست جمهوری اوباما وی را همراهی خواهد کرد.
از سوی دیگر پاسکال روستین که عکس‌هایی را ماه گذشته از روابط نامشروع اولاند و ژولی گیه، هنرپیشه زن فرانسوی منتشر کرده بود، از احتمال رابطه اوباما و بیانسه سخن گفته است.
پاسکال روستین در مصاحبه‌ای گفته است: می‌دانید، در این شرایط در امریکا چیزی بزرگ قرار است اتفاق بیفتد؛ در حقیقت قرار است، فردا واشنگتن پست گزارش جنجالی را چاپ کند و این گزارش در رابطه با روابط غیر اخلاقی اوباما و بیانسه است و مطمئنم که همه مردم جهان درباره آن صحبت خواهند کرد.
اظهارات این عکاس فرانسوی در حالی بیان می‌شود که وی پیشتر توانست با موفقیت رابطه پنهانی اولاند و معشوقه جدیدش را فاش کند.
این عکاس درباره رابطه اوباما با همسرش هم گفت: چندی پیش، نخستین بار تصاویری از اوباما و میشل منتشر شده است که آشکارا نشان می‌دهد آن‌ها اختلاف دارند.

+
  1. سید ارش دلو ,۲۵, ۱۳۹۲ در ۴:۳۸ قبل از ظهر - Reply

    اصلاً تمام مقامات کشور های غربی به فساد اخلاقی و اداری اغتشه اند ولی سرش سرپوش می گذارند.

پاسخی بگذارید »

*

code